GWIAZDY Z DZIEĆMI NA ZIMOWYM POKAZIE MODY

W sobotę 5 grudnia 2015 w Podkowie Leśnej odbył się pokaz mody zimowej „Zima mroźna nam niegroźna”. W tym charytatywnym pokazie w roli modelek i modeli zaprezentowały się gwiazdy kina, telewizji, muzyki i polityki. Na wybiegu towarzyszyły im dzieci.

 

Impreza odbyła się już kolejny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc ubogim, wielodzietnym rodzinom. Jedna część pokazu odbyła się na tarasie Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej, druga we wnętrzu.

Na wybiegu zaprezentowały się Marta Kielczyk, Joanna Osyda, Julia Rosnowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Sylwia Wysocka, Małgorzata Potocka, Beata Chmielowska-Olech, Izabela Trojanowska, Henryka Krzywonos, Anna Kalata, Alicja WęgorzewskaKarol Strasburger i Stan Borys. Towarzyszyły im małe modelki i modele z wielodzietnych rodzin z Milanówka i Podkowy Leśnej, którzy otrzymają na własność wszystkie ubranka prezentowane w pokazie.

Alwero było razem z nimi i dumnie wspierał akcję a Panie i dzieciaczki dumnie prezentowali się w produktach Alwero wybiegu.