W sobotę 5 grudnia 2015 w Podkowie Leśnej odbył się pokaz mody pod sloganem „Zima mroźna nam niegroźna”. W tym charytatywnym pokazie w roli modelek i modeli zaprezentowały się gwiazdy kina, telewizji, muzyki i polityki. Na wybiegu towarzyszyły im również dzieci.

Impreza odbyła się już po raz kolejny, choć towarzyszył nam śnieg, nikogo on nie zniechęcił. Zebrane pieniądze zostały przekazane na pomoc ubogim, wielodzietnym rodzinom. Pokaz składał się z dwóch części. Pierwszy etap odbył się na tarasie Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej, natomiast drugi we wnętrzu.

Gwiazdy z dziećmi – zimowy pokaz mody

Na wybiegu zaprezentowały się znane gwiazdy: Marta Kielczyk, Joanna Osyda, Julia Rosnowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Sylwia Wysocka, Małgorzata Potocka, Beata Chmielowska-Olech, Izabela Trojanowska, Henryka Krzywonos, Anna Kalata, Alicja WęgorzewskaKarol Strasburger i również Stan Borys. Towarzyszyły im małe modelki i modele z wielodzietnych rodzin z Milanówka i Podkowy Leśnej, którzy otrzymali na własność wszystkie ubrania prezentowane w pokazie. 

Byliśmy tam razem z nimi, również ochoczo wspierając całą akcję. Panie i dzieci dumnie prezentowali się w odzieży wełnianej Alwero na wybiegu.

Płaszcze i kurtki wełniane Alwero na pokazie mody

Zastanawiałeś się może, dlaczego kurtki i płaszcze wełniane to najlepszy wybór na mroźne, zimowe dni? To wszystko dzięki niezwykłym właściwościach wełny. Nic więc dziwnego, że postanowiliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym i charytatywnym pokazie mody. Jako producenci odzieży i produktów z wełny, było to dla nas inspirujące doświadczenie. Chcemy szerzyć świadomość z korzyści płynących z korzystania z naturalnych dóbr natury. Wełna jest w pełni naturalna i ekologiczna, dlatego można ją wtórnie wykorzystać, nie tracąc przy tym jej właściwości. 

Z odzieżą wełnianą nie musisz bać się zimy

Jedną z najbardziej cenionych właściwości wełny jest umiejętność utrzymywania temperatury. Bluzy, kurtki czy płaszcze są niezwykle ciepłe i skutecznie ochronią nas przed chłodem. Dodatkowo wełna ma dużą higroskopijność. Dzięki temu nie odczujesz wilgoci, nawet gdy pada deszcz i śnieg. Razem z nami czerp radość z chłodnych zimowych dni. Odkryj korzyści płynące z noszenia wełnianych bluz i kamizelek. 

Modnie i praktycznie – Alwero

Płaszcze i kurtki wełniane są nie tylko praktyczne. Dzięki wełnianej odzieży nie musisz ubierać się na cebulkę. Zrzuć więc z siebie niepotrzebne warstwy, które nie zapewniają ciepła. Choć może nie być gruby, płaszcz czy kurtka wełniana zapewni ci lepszą ochronę. Dodatkowo materiał wykonany z wełny pozwala na ciekawe i ponadczasowe kroje. 
 

Bluzy, kurtki i płaszcze wełniana dla niej:

bluzy damskie kurtki damskie płaszcze damskie

Kurtki, bluzy i płaszcze wełniana dla niego:

bluzy męskie kurtki męskie płaszcze męskie