Sezon turystyczny już dawno otwarty, piękna pogoda kusi wędrówkami szklakami górskimi. Takie wyjścia to doskonała okazja do przetestowania produktów Alwero. Wełna w takich sytuacjach to podstawa, a jej właściwości z całą pewnością docenimy podczas górskich eskapad.
Dlaczego wełna?Szukasz materiału, który cię nie zawiedzie? Sprawdzi się w każdej pogodnie i o każdej porze roku? Wypróbuj wełnę! Wykonane z wełny ubranie nie absorbuje potu i nie sprzyja odparzeniom skóry. Wełna odprowadza pot znajdujący się na skórze na zewnątrz, by tam swobodnie mógł odparować. Jeśli chodzi o odprowadzanie wilgoci wełna nie ma sobie równych. My to wiemy!
Co wybrać? Kurtki, bluzy i kamizelki doskonale sprawdzą sie podczas górskich eskapad.Mamy w ofercie wiele modeli dla każdego. Zapoznaj się z ofertą!
Alwero na TOPie Dosłownie. Nasze ubrania są szczególnie cenione przez turystów. Wełna schnie stosunkowo szybko i nawet kiedy jest mokra zapewnia nam ciepło. Właśnie dlatego wełna uważana jest za jeden z najbardziej wartościowych materiałów, tam gdzie liczy się komfort względem dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. Wełna jest miękka, odprowadza pot ze skóry, zimą grzeje, a latem chłodzi. Jest też naturalnym izolatorem, dzięki porom, które zawarte są w jej włóknach, a po rozciągnięciu wraca do pierwotnego kształtu dzięki swojej elastyczności. Ma też właściwości antybakteryjne, wiec nawet po całym dniu marszu bedziemy odczuwać komfort.Wymienione właściwości sprawiają, że wełna świetnie nadaje się tam, gdzie termoaktywność ma szczególne znaczenie. W górach, gdzie pogoda ze słonecznej może zmienić się nagle w strugę deszczu, ciepło i izolacja są szczególnie istotne. Właśnie dlatego wełniana bluza, kurtka czy kamizelka może dać nam ciepło, przyda nam się ona zarówno podczas wędrówki jak i w schronisku po całym dniu marszu.

Już dziś sprawdź bluzę Border marki ALWERO, która posiada kieszenie dla dodatkowej wygody oraz zamek, zwiększający termoregulację. Wełnianą bluzę z całą pewnością docenimy nie tylko podczas pobytu w schronisku, ale i podczas nieprzychylnej pogody w czasie wędrówki po górach. Już dzisiaj sprawdź dostępne w ofercie ALWERO kurtki, bluzy i kamizelki wełniane.

Wypady w góry pełne emocji czekają!