Choć polska marka odzieży ALWERO istnieje na rynku już od 1999 roku, czujemy jakby wszystko zaczęło się wczoraj. Jako producent odzieży z dumą patrzymy na minione lata i cieszymy się z coraz większej popularności. Kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność, działaliśmy jedynie lokalnie, a dziś nasze produkty są znane nie tylko w całej Polsce, ale również na zachodzie Europy. Z naszego sklepu internetowego korzysta coraz więcej osób z zagranicy, którzy poszukują wysokiej jakości produktów z wełny.

Producent odzieży ALWERO – bliżej natury

Od zawsze uwielbialiśmy spędzać czas na łonie natury, czerpiąc pozytywną energię z jej piękna. Wierzymy, że należy dbać o nasze środowisko, a bycie EKO to nie tylko moda. Jako producenci odzieży namawiamy do korzystania z naturalnych produktów i ich właściwości. Spójrzmy chociażby na owce, żyją od tysięcy lat i doskonale radzą sobie w gorące, a także wyjątkowo chłodne dni. Natura obdarzyła je w wyjątkową wełnę, którą można pozyskiwać w humanitarny sposób, bez uszczerbku na zdrowiu tych cudownych zwierząt. 

Pokochaj wełnę razem z nami

Kochamy zwierzęta i sami jesteśmy właścicielami wspaniałych psów, z którymi uwielbiamy długie spacery. Zakochaliśmy się w odzieży z naturalnej wełny, dlatego sami korzystamy na co dzień z naszych produktów. Nic lepiej nie sprawdzi się na długi spacer po lesie, niż kurtka wełniana. Żadna inna odzież termoregulacyjna nie dorównuje właściwościom wełny, o których pisaliśmy wcześniej. W naszej garderobie znajdują się rękawiczki, czapki, bluzy i płaszcze wełniane, nawet nasze pupile uwielbiają swoje wełniane legowiska.

Wysokiej jakości odzież wełniana od ALWERO

W związku, że sami aktywnie korzystamy z własnych produktów, szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości wełny wykorzystywanej do produkcji odzieży. Ubrania z naturalnej wełny nie przesiąkają różnymi zapachami, a dodatkowo struktura włókna uniemożliwia wnikaniu brudu, dzięki czemu łatwo jest utrzymać odzież wierzchnią w czystości bez konieczności częstego prania. Prowadząc aktywny tryb życia i spędzając wiele czasu wśród zwierząt, możemy z czystym sumieniem polecić wełnę.