COAT REDALL (1733)

,

Płaszcz wełniany typu unisex wykonany z naturalnej 100% owczej wełny. Nowoczesny płaszcz w stylu teddy bear, posiada wygodne kieszenie, szczególnego charakteru dodają owalne drewniane guziki, wykończony bez podszewki.

Wyprodukowany w Polsce

620.00 

Categories: , Tag:
DIMENSIONS (CM)SMLXL
ABack lenght88899091
BWidth52545658
CShoulder width42444648
DSleeves lenght6061,56364,5
Ewidth sleeves20212223
Fwidth sleeve bottom131414,515
Kolor

, , , , , , , , ,

Rozmiar

, , ,