Pościel wełniana

Certyfikowana pościel wełniana

Pościel wełniana zapewni zdrowy i spokojny sen. To najlepsze rozwiązanie zwłaszcza na chłodne zimowe nocy. Wbrew stereotypom kołdra wełniana doskonale sprawdzi się zimą i latem. Wełna ma zdolność do utrzymywania ciepła, doskonale chroni nas nie tylko przed chłodem, ale również przed przegrzaniem. Otuli nas ciepłem, a dzięki swojej wysokiej higroskopijności nie obudzimy się zlani potem. Pościel z wełny to doskonały prezent dla osób, które borykają się z reumatyzmem.

Pościel wełniana od Alwero posiada certyfikaty potwierdzające jej właściwości prozdrowotne. Wysokiej jakości wełna jest miła w dotyku i niezwykle praktyczna.

Pościel z naturalnej wełny Woolmark

Pościel od Alwero posiadają certyfikat Woolmark, które potwierdzają wykorzystanie najwyższej jakości wełny. To najwyższej jakości pościel od polskiego producenta. Wełna używana do produkcji wełny pozyskiwana jest od polskich owiec i pozyskiwana z dbałością od komfort i bezpieczeństwo zwierząt.

Pościel wełniana od polskiego producenta

Kupuj w Alwero pościel z wełny i ciesz się z jej prozdrowotnych właściwości. Odkryj niezwykły komfort spania pod wyjątkowo przytulną i ciepłą pościelą. Produkty Alwero wykonane są w 100% z naturalnej wełny bez żadnych domieszek innych materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Adding to cart
  • Adding to cart