Koc wełniany

Koc wełniany – 100% naturalnej wełny

Nic nie zapewni takiego ciepła jak koc wełniany z owczej wełny. Są praktyczne, piękne i niezwykle przyjemne w dotyku. Wełna ma zdolność do wytwarzania ciepła, dzięki strukturze włókien doskonale izoluje i zatrzymuje ciepło. Dodatkowym atutem wełnianych koców jest fakt, że wełna nie pochłania zapachów i ma właściwości antybakteryjne. Nie wymaga więc częstego prania, jednocześnie długo pozostając świeże.

Ciepłe koce wełniane od polskiego producenta

Alwero to polski producent odzieży i akcesoriów z naturalnej owczej wełny. Koce wełniane wykonane są z wyselekcjonowanej, wysokiej jakości wełny, która jest miękka i przyjemna w dotyku. Koce wykonane są w 100% z owczej wełny. Dzięki nowoczesnym technikom barwienia wełny znajdziesz w sklepie Alwero koce w szerokiej gamie kolorów, które doskonale wpasują się design Twojego domu.

Wełniany koc w Twoim domu

Wełniany koc jest nie tylko ciepły i praktyczny, doskonale sprawdzi się jako dodatek do wnętrz. Grube koce wełniane sprawdzą się jako narzuta na kanapę czy łózko. Staną się doskonałą praktyczną dekoracją Twojego domu. Dzięki swoim właściwością wełniany koc to doskonały prezent dla naszych najbliższych. Dzięki swoim właściwością antyalergicznym sprawdzi się dla dzieci i alergików. Wełna Alwero posiada atesty i certyfikaty poświadczające ich prozdrowotne właściwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Adding to cart
 • Adding to cart

  KOC WEŁNIANY FELTED

  168.00 414.00 
 • Adding to cart

  KOC WEŁNIANY HIT

  102.00 297.00 
 • Adding to cart

  KOC WEŁNIANY THUMBLED

  106.00 277.00 
 • Adding to cart